نمایش دادن همه 11 نتیجه

نمایش 12 24 36

سبد گل از محبوب ترین هدیه هایی می باشد که برای مناسب های کاری، جشن فارغ التحصیلی و ولنتاین خریداری می شود. گل فروشی جهان فلاور با تنوع مختلف سبد گل با تزئین شیک و لاکچری منتاسب با سلیقه شما و ارسال به تهران و کرج در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. می توانید با ثبت سفارش و خریداری از فروشگاه آنلاین گل و گیاه در اسرع زمان سبد گل خود را تهیه نمایید.

خرید سبد گل ارزان و شیک از گل فروشی جهان فلاور

با خرید سبد گل ارزان لبخند بر لبات عزیزان بیاورید. فروشگاه ما از معتبرترین گل فروشی های آنلاین می باشد که برای شهر تهران و کرج آماده خدمت رسانی می باشد. تیم جهان فلاور تلاش می کند تا شما بدون نیاز به صرف زمان، تازه‌ترین گل‌ها را در قالب سبد گل خریداری نمایید

با سفارش سبد گل از جهان فلاور، ما این تضمین را به شما می‌دهیم که به بهترین شکل ممکن سبد گل ها را تزیین کرده و با بسته بندی هایی شیک و کاملا مناسب برای شما یا عزیزانتان ارسال می کنیم. ارسال سبد گل برای شما با احتیاط کامل و به صورت حرفه ای انجام می پذیرد و سبد گلی که در نهایت دریافت می کنید با همان ظاهر و طراوتی خواهد بود که انتخاب کرده اید و مدنظر دارید.

قیمت سبد گل ارائه شده در فروشگاه ما به نسبت سایز همکاران ارزان و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد چرا که ما با حذف واسطه ها سعی بر آن داریم ارزان ترین سبد گل را برای مشتریان آماده و ارسال نماییم.

گل های استفاده شده در سبد گل

گل های مورد استفاده در سبد گل به سلیقه شما عزیزان می باشد چرا که محدودیتی برای آن وجود ندارد. ما در سبد گل های تزئین شده از اکثر گل ها مانند آنتریوم، رزهلندی یا مینیاتوری، ژیپسوفیلا، ارکیده، لیلیوم اوریانتال و ... استفاده می کنیم تا با خیالی آسوده خرید سبد گل خود را انجام دهید.