نمایش دادن همه 12 نتیجه

نمایش 12 24 36

دسته گل عروس یکی از الزامات مهم عروسی می باشد که عروس باید در شب عروسی همراه داشته باشد. در کشورهای اروپایی در آخر مراسم، عروس دسته گل را به سمت جمعیت پر می کند چرا که معتقد هستند کسی که دسته را می گیرد بختش باز می شود البته این کار در میان جوانان انجام می شود. ناگفته نماند که در کشور ما نیز این رسم وجود دارد. دسته گل عروس در طرح ها و مدل های مختلفی وجود دارد که بسته به نوع طراحی و حتی گل های استفاده شده نماد و معنای خاصی دارد.

خرید دسته گل عروس شیک و لاکچری در تهران و کرج

گل فروشی جهان فلاور این امکان را به مشتربیان خود فراهم کرده که با خرید دسته گل عروس بسته به سلیقه آنها و نوع گل های استفاده به صورت سفارشی و ارسال در سریعترین زمان ممکن، نگرانی از بابت دسته گل خود نداشته باشند. زیباترین دسته گل عروس با سفارش از فروشگاه ما امکان پذیر می باشد چرا که همکاران ما با سابقه چندین ساله در طراحی انواع گل برای مراسمات خاص این اطمینان را به شما می دهند که گل خریداری شده شما جزو بهترین ها در مقایسه با سایر فروشگاه ها باشد و برای شهر تهران و کرج نیز ارسال آنلاین خواهیم داشت.

قیمت دسته گل عروس

گل فروشی جهان فلاور در مقایسه با سایز فروشگاه ها برای تمامی محصولات از قیمت مناسبی برخوردار است چرا که اغلب مشتریان هنگام خرید به این نتیجه رسیده اند. دسته گل عروس ارزان یکی از خدمات فروشگاه ما می باشد برای اینکه واسطه ها را حذف کرده ایم تا دسته گل عروس با قیمت مناسب به دست مشتریان عزیز برسد.

دسته گل عقد یا عروسی اغلب از گل های رزهلندی یا مینیاتوری و ژیپسوفیلا تزئین می شود چرا که گل رز نشان عشق و مجبت بوده و عطر بسیار جذابی دارد.