نمایش 1–12 از 41 نتیجه

نمایش 12 24 36

با خرید دسته گل تازه برای انواع مناسبت‌ها و عزیزانتان شادی و لبخند را به لبهایشان هدیه کنید. حتی بدون مراجعه حضوری با ارسال انواع دسته گل زیبا برای تسلیت و همدردی آن‌ها را از راه دور باحضورتان دلگرم کنید. انواع دسته گل برای مراسم عروسی، ترحیم، بزرگداشت، سالگرد، تبریک و ... در جهان فلاور فراهم آورده شده تا همواره در همه شرایط در کنار شما باشیم.

 

خرید دسته گل شیک و خاص در تهران و کرج

تنوع دسته گل های جهان فلاور با ارسال فوری در تهران و کرج این امکان را به شما می‌دهد تا صرف نظر از هرمناسبت یا شرایطی، بتوانید دسته گلی مطابق سلیقه خود و مناسبت موردنظر پیدا کنید. انتخاب دسته گل به صورت آنلاین با شماست و تزئین و ارسال سریع با جهان فلاور.

خرید دسته گل و هدیه دادن آن از دیرباز میان ما ایرانیان مرسوم بوده و در هنگام دید و بازدیدهای فامیلی سفارش گل و سفارش دسته گل جزء هدایای مهمی بوده که به یکدیگر تقدیم میشده است. دسته گل در تنوع های وسیع قابلیت ابراز احساس شما را در هرشرایطی دارد. جهت عرض تسلیت یا تبریک، بیان احساس یا جشن گرفتن، در هرشرایطی می توانید با خرید دسته گل مناسبتی منظور و احساس خود را برسانید.

جهان فلاور گل فروشی آنلاینی است که به شما امکان خرید و ارسال از راه دور دسته گل را فراهم آورده است و جزئیات بی‌نظیری از کادوپیچی تا اندازه و تنوع را در هنگام طراحی دسته گل ها درنظر گرفته است.

 

مزایای خرید دسته گل آنلاین

دسته گل مزایایی نسبت به باکس گل، سبد گل و ... دارد که آن را متمایز می کند. شما نمی توانید گل های موجود در باکس گل و یا سبد گل را درون آب قرار دهید؛ این گل ها در باکس خود می مانند تا زمانی که پژمرده شوند؛ اما شما می توانید دسته گل را درون آب بگذارید و به مدت طولانی تر از حس و حال لطیف آن بهره مند شوید.

با سفارش دسته گل از جهان فلاور، ما این تضمین را به شما می‌دهیم که به بهترین شکل ممکن دسته گل ها را تزیین کرده و با بسته بندی هایی شیک و کاملا مناسب مناسبت مرتبط برای شما یا عزیزانتان ارسال می کنیم. ارسال دسته گل برای شما با احتیاط کامل و به صورت حرفه ای انجام می پذیرد و دسته گلی که در نهایت دریافت می کنید با همان ظاهر و طراوتی خواهد بود که انتخاب کرده اید و مدنظر دارید.

 

قیمت دسته گل و عوامل موثر

به طور کلی قیمت دسته گل با توجه با عوامل متعددی تعیین می‌شود که مهم ترین آن تعداد و کیفیت گل‌های استفاده شده در دسته گل است، باید توجه داشته باشید که اندازه، قیمت و تعداد گل‌های استفاده شده در دسته گل بیشترین تاثیر روی قیمت دسته گل دارد و عموما این فاکتور مهمتر از تزئینات گل است.

توجه داشته باشید قیمت انواع گل در فصل‌های مختلف هم تحت تاثیر قرار میگیرد و قیمت بعضی از گل‌ها افزایش و برخی کاهش می‌یابد. ما در سایت جهان فلاور سعی کرده ایم با فروش دسته گل با قیمت مناسب در همه فصول و برای همه مناسبت‌ها بهترین خدمات را به شما عزیزان و مشتریان سایت ارئه بدهیم.

تزئینات دسته گل نیز پس از نوع خود گل ها دومین عامل در تعیین قیمت دسته گل است. برخی از تزئینات از مواد گران بهایی ساخته می شوند و بسیار خاص هستند که ظاهر بی نهایت شکیلی به دسته گل می دهند. اما عموما  از تزئینات عادی و معمول، معمولا رینج قیمتی نزدیکی دارند.

 

انواع گل ها و مفاهیم مختلف آنها

هر کدام از گل‌های موجود در دسته دارای مفاهیم خاص خود هستند که به شما کمک می‌کنند قصد و احساس خود را به راحتی به طرف مقابل انتقال دهید. دسته گل‌های متنوع با طراحی‌های زیبا در گل فروشی جهان فلاور برای شما فراهم شده است. اگر تصمیم دارید برای حضور در مهمانی‌های فامیلی، قرارهای عاشقانه، قرارهای کاری، مناسبت‌های شغلی و جشن‌ها و مراسم مختلف تهیه کنید می‌توانید محصولات ما را بررسی کرده و با سفارش آنلاین دسته گل آنرا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کیفیت بی نظیر دریافت کنید.