نمایش 1–12 از 52 نتیجه

نمایش 12 24 36

با خرید تاج گل تازه برای انواع مناسبت‌ها و عزیزانتان شادی و لبخند را به لبهایشان هدیه کنید. حتی بدون مراجعه حضوری با ارسال انواع تاج گل زیبا برای تسلیت و همدردی آن‌ها را از راه دور باحضورتان دلگرم کنید. انواع تاج گل برای مراسم عروسی، ترحیم، بزرگداشت، تولد، تبریک و ... در جهان فلاور فراهم آورده شده تا همواره در همه شرایط در کنار شما باشیم.

 

خرید تاج گل شیک و خاص در تهران و کرج

تنوع تاج گل های جهان فلاور با راسال فوری در تهران و کرج این امکان را به شما می‌دهد تا صرف نظر از هر مناسبت یا شرایطی، بتوانید تاج گلی مطابق سلیقه خود و مناسبت موردنظر پیدا کنید. انتخاب تاج گل به صورت آنلاین با شماست و تزئین و ارسال سریع با جهان فلاور. از میان انواع مراسم، مراسم ختم و عروسی بیشترین تناسب را با خرید تاج گل دارند و خرید تاج گل برای این نوع مراسم متعارف‌تر می باشد.

خرید تاج گل و هدیه دادن آن در مراسم مختلف بسیار مرسوم می‌باشد. تاج گل در تنوع های وسیعی که دارد با گل آرایی حرفه ای، قابلیت ابراز احساس شما را در هر شرایطی دارد. جهت عرض تسلیت یا عروسی، بیان احساس یا جشن گرفتن، در هرشرایطی می توانید با خرید تاج گل مناسبتی منظور و احساس خود را برسانید.

جهان فلاور گل فروشی آنلاینی است که به شما امکان خرید و ارسال از راه دور تاج گل را فراهم آورده است و جزئیات بی‌نظیری از کادوپیچی تا اندازه و تنوع را در هنگام طراحی تاج گل ها درنظر گرفته است.

 

مزایای خرید تاج گل آنلاین

تاج گل از کنار هم قرار دادن چند نوع گل در رنگ‌های متنوع با ظاهری خاص و زیبا تشکیل می‌شود که با توجه به نوع استفاده از آن (برای عرض تسلیت، تبریک حضور در نمایشگاه، تبریک برای افتتاحیه یک مغازه یا شروع یک کسب و کار و دیگر کاربردها) می‌توان معیارهایی را برای انتخاب نوع و ظاهر آن‌ها درنظر گرفت. همچنین می‌توان از جام گل برای شرکت در مراسمی مانند خواستگاری و عقد یا برای زیباسازی محافل استفاده کرد.

تاج گل مزایایی نسبت به دسته گل، سبد گل و ... دارد که آن را متمایز می کند. گل‌های استفاده شده در تاج گل ماندگاری بالایی دارند؛ که شما می توانید تاج گل را به مدت طولانی تر نگه دارید و از حس و حال لطیف آن بهره مند شوید. این امر صرفا با پاشیدن کمی آب و مرطوب نگه داشتن گل‌ها امکانپذیر است. همچنین انواع تاج گل دارای جلوه بزرگتر و چشمگیرتری می باشند که در هر مراسمی درمیان سایر انواع گل بیشتر به چشم می‌آیند. مخصوصا برای آشنایان نزدیک و عزیزانتان خرید تاج گل بیشتر می تواند حس همدردی یا خوشحالی شما را انتقال دهد.

با سفارش تاج گل از جهان فلاور، ما این تضمین را به شما می‌دهیم که به بهترین شکل ممکن تاج گل ها را تزیین کرده و با بسته بندی هایی شیک و کاملا مناسب برای شما یا عزیزانتان ارسال می کنیم. ارسال تاج گل برای شما با احتیاط کامل و به صورت حرفه ای انجام می پذیرد و تاج گلی که در نهایت دریافت می کنید با همان ظاهر و طراوتی خواهد بود که انتخاب کرده اید و مدنظر دارید.

 

قیمت تاج گل و عوامل موثر

به طور کلی قیمت تاج گل با توجه با عوامل متعددی تعیین می‌شود که مهم ترین آن تعداد و کیفیت گل‌های استفاده شده در تاج گل و متریال آن است. باید توجه داشته باشید که اندازه، قیمت و تعداد گل‌های استفاده شده در تاج گل بیشترین تاثیر روی قیمت تاج گل دارد و عموما این فاکتور مهمتر از تزئینات گل است.

توجه داشته باشید قیمت انواع گل در فصل‌های مختلف هم تحت تاثیر قرار می‌گیرد و قیمت بعضی از گل‌ها افزایش و برخی کاهش می‌یابد. ما در سایت جهان فلاور سعی کرده ایم با فروش تاج گل با قیمت مناسب در همه فصول و برای همه مناسبت‌ها بهترین خدمات را به شما عزیزان و مشتریان سایت ارئه بدهیم.

تزئینات تاج گل نیز پس از نوع خود گل ها دومین عامل در تعیین قیمت تاج گل است. برخی از تزئینات از مواد گران بهایی ساخته می شوند و بسیار خاص هستند که ظاهر بی نهایت شکیلی به تاج گل می دهند. اما عموما  از تزئینات عادی و معمول، معمولا رینج قیمتی نزدیکی دارند.

 

انواع گل ها و مفاهیم مختلف آنها

هر کدام از گل‌های موجود در تاج گل دارای مفاهیم خاص خود هستند که به شما کمک می‌کنند قصد و احساس خود را به راحتی به طرف مقابل انتقال دهید. تاج گل‌های متنوع با طراحی‌های زیبا در جهان فلاور برای شما فراهم شده است. اگر تصمیم دارید برای حضور در مهمانی‌های فامیلی، قرارهای عاشقانه، قرارهای کاری، مناسبت‌های شغلی و جشن‌ها و مراسم مختلف تهیه کنید می‌توانید محصولات ما را بررسی کرده و با سفارش آنلاین تاج گل آنرا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کیفیت بی‌نظیر دریافت کنید.

استفاده از ربان های خاص در تاج گل های مناسبتی بسیار پرطرفدار و معمول می‌باشد. ما سعی کرده‌ایم در تاج گل ها از متریال‌های خاص و مدرن با گل آرایی خوش ذوق بهره بگیریم. یک تاج گل لوکس می تواند هر مخاطبی را به وجد آورد. معمولا در تاج گل های لوکس جهان فلاور از گل ارکیده و استریزیا باکیفیت و خارجی استفاده می‌شود. هر چند قانون خاصی وجود ندارد ولی گاهی یک آرایش زیبا با گل های ارزان نیز می‌تواند بسیار چشم گیر باشد که می‌ةوانید نمونه‌های آن را در سایت جهان فلاور مشاهده نمایید. علاوه بر کیفیت متریال و گل‌ها استفاده ازگل آرای حرفه‌ای، جهان فلاور را نسبت به سایر گلفروشی‌ها خاص و متمایز می‌کند.