درباره ما

تیم جوان و تحصیلکرده جهان فلاور به دلیل داشتن علاقه فراوان به طبیعت, گل، و گیاهان  و لذت بردن ازانتقال حس خوب عطر, طراوت، و زیبایی به دیگران با شناخت کاملی که از بازار دارد و تجربه فروش حضوری و انلاینی وهدف حذف واسطه ها و خرید مستقیم شما از دست باغدارن و ارئه گل روز و با کیفیت مناسب وارد این عرصه شده است.

ما با حذف واسطه ها و خرید مستقیم شما از باغدارن توانسته ایم هزینه های اضافی رو پایین بیاوریم و کمک به درآمد زایی بیشتر باغداران کنیم و سعی براستفاده از محصولات ایرانی کرده تا بتونیم حداقل کمک تیم خودمون رو به اشتغالزایی و اقتصاد این کشور کنیم .

مشتری مداری و جلب رضایت مشتری پایه اصلی کسب کارما می باشد و ما بزرگترین دارایی خودمان را شما می دانیم چرا که شما واسطه روزی ما هستید و احترام بر شما برای ما واجب است و با به همراه داشتن تیم پشتیبانی قوی تجربه آسانترین و سریعترین خرید اینترنتی رو برای شما رقم خواهیم زد.

تیم متخصص گل آرایی جهان فلاور با حوصله فراوان و سلیقه بسیار زیبای که دارد یک هدیه بسیار زیبا برای دوستان و کسانی که دوسشان دارید به ارمغان میاورد تا بتونید آن ها رو خوشحال و سورپرایزشان کنید .

ما به شما تعهد می دهیم که به تمام حرف های خود پایبند خواهیم بود و به تمام سوالات و انتقادات شما پاسخگو باشیم تا بتوانیم رضایت کامل شما را جلب نماییم.

درباره ما